Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Zielińskiego oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz administracyjnego.

Oferowane usługi nie ograniczają się jedynie do reprezentowania w postępowaniach sądowych oraz sądowoadministracyjnych. Kancelaria proponuje także stałą obsługę prawną podmiotom gospodarczym. Nadto zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych oraz udzielaniem indywidualnych porad prawnych.

Głównym celem, jaki przyświeca funkcjonowaniu Kancelarii, jest sprostanie potrzebom klientów oraz wybranie najbardziej dla nich korzystnego rozstrzygnięcia prawnego. Prowadzenie każdej sprawy, rozwiązanie każdego problemu bądź wyjaśnienie zagadnienia prawnego poprzedzone jest indywidualną i wnikliwą analizą, co zapewnia dokładne rozważenie wszelkich aspektów i  możliwych trudności. Nasze zaangażowanie jest drogą do sukcesu.

Na każdym etapie postępowania Kancelaria oferuje swoim Klientom aktualne informacje o jego przebiegu oraz podejmowanych rozstrzygnięciach.

Kancelaria zapewnia działania zgodne z zasadami Etyki Zawodowej Adwokatów, w tym w szczególności anonimizację danych o Klientach, a także zachowanie poufności informacji uzyskanych od Klientów.

Strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Pozostając na stronie akceptujesz ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności lub ukryj ten komunikat. x